Anasayfa / Kısmetse Olurda Kim Elenir / KISMETSE OLURDA BU HAFTA KİM ELENECEK?

KISMETSE OLURDA BU HAFTA KİM ELENECEK?

Her hafta olduğu gibi Kısmetse olur evinde bu haftada bir eleme gecesi yaşanacak. Akıllarda bu hafta acaba kim elenecek sorusu yer ederken öncelikle biraz bu haftadan bahsedelim. Kısmetse olur evinde Gökhan’ın diskalifiye olacağını bir önceki haberimizde sizlere söylemiştik. Fakat elemenin nasıl olacağı hakkında pek kesin bilgiler olmadığını yapım ekibinin kurduğu bir yönerge üzerinden hareket edilebileceğini de belirtmiştik. Yanılmadık tahmin edildiği gibi bir kurgu üzerine Gökhan ve Adnan’ın ağır cümleler kurarak aralarında tartışma çıktığı ve bunu halkın göz önüne sunamayacaklarını söylediler ve Kısmetse olur adayları arasında bir Adnan ve Gökhan arasında seçip yapmalarını isteyip verilen oylar doğrultusunda Gökhan’ın elenecek aday olduğunu ekran karşısına çıkarttılar.

Çok şaşılacak ki Ünal ile bir tanışma yolunda olduğunu sandığımız Sibel Gökhan’a giderayak hislerinin olduğunu açıkladı. Bu tüm adaylar arasında şok etkisi yarattı. Asıl şaşılacak durum ise Gökhan bu gelişme karşısında boş kalmadı ve onunda bir şeyler  hissettiğini belirtip Sibel’in elinden tuttu.

Halk tarafından verilen oylar doğrultusu da bu haftanın birincileri Adnan ve Sibel oldu. Adnan’ın yolunda ve çok güzel giden bir ilişkisi ve halk tarafından sevilen beğenilen bir ilişki peki Sibel neden birinci oldu sorusu akıllarda yerini aldı.

Biliyorsunuz ki Gökhan bu hafta diskalifiye olarak eve veda etti. Halk belki de Sibel’in duygularının gerçekliğine inandı ve damatlar evinin onu elememesi istemedikleri için bu hafta Sibel’in yanında olmak istediler şayet Sibel haftanın birincisi olmasaydı Sibel’in bu yaptıkları karşısında Ünal’dan gülleri alıp sonra Gökhan deyip bu tutarsızlığını ev halkı kabul edemedi.  Eminim ki tepkilerini koyacaktılar fakat halk bu duruma izin vermedi  ve gitmek yerine Sibel haftanın birincisi oldu.

Peki Kısmetse Olur Evine Kim Veda Etti?

Kısmetse olur evine veda eden isim Rabia KARACA oldu. Eve ilk girdiği günden beri Gökhan diyen ve başka bir aday ile tanıma yoluna girmeyen Rabia Gökhan’ın elenmesinden sonra da kararlı bir şekilde evden ayrılmak istediğini belirtmişti. 8 ocak Pazar akşamı gelinler evinden ayrılan isim Rabia oldu.

rabia-karaca-gelinlikle-imagecopyrighter

 

 

Hakkımda admin

İlginizi Çekebilir

KISMETSE OLURDA BU HAFTA KİM ELENECEK?

Aylardır kısmetse olur izlemekteyiz. Program bizi ekran başına bağlamış ve adeta evimize misafir olmuş durumda. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com