Anasayfa / Kısmetse Olurda Kim Elenir / KISMETSE OLURDA BU HAFTA KİM ELENECEK?

KISMETSE OLURDA BU HAFTA KİM ELENECEK?

Haftanın başlamasıyla birlikte akıllar da yerini alan soru kısmetse olurda bu hafta eve kim veda edecek oldu?Kısmetse olur haftanın ilk gününde eve konuk olarak gelen Tankut beklenmedik bir anda geldi ve adaylar da bu duruma şaşırdı. Tankut eve geldiğinde her zamanki dobralığıyla sıcak ve samimi bir giriş yaparak ilk  gelinler evine merhaba dedi. Fakat üzerinde bir burukluk olduğu hissediliyordu, ilerleyen dakikalarda sohbet arttıkça Tankut’un üzerinde ki bu burukluğun asıl nedeni anlaşıldı. Tankut ve Daniela aşkının bittiğini açıkladı. Eve geri mi döndün soruları karşısında sadece konuk olarak geldiğini belirtip damatlar evini ziyarete gitti.

Haftanın  sonunda halkın verdiği oylar sonucunda birinciler belli oldu. Eğer hatırlarsanız geçen haftanın birincileri Adnan ve Sibel olmuştu. Bu haftanın birincileri ise Didem ve Onur oldu. Halk bu iki ismin evden elenmemeleri için oylarını onlar  adına kullandı. Didem ve Adnan aşkı Adnan’ın evlilik teklifi etmesiyle birlikte son gaz devam ediyor, Onur ve Aycan arasında ufak tefek tartışmalar yanlış anlaşılmalar olsa da ilişkileri yolunda ve halk tarafından desteklenmekte.

Peki Kısmetse Olur Evine Veda Eden İsim Kim Oldu?

kismetse-olur-gizem-cukurbagli-fotograflari-imagecopyrighter

Kısmetse olur evine geleli birkaç hafta olan ve kimseyle bir tanışma yoluna girmemiş olan Gizem eve bu hafta veda eden isim oldu. Berker’e karşı bir adım atmak istediğini ama öncelik olarak ondan bir adım beklediğini açıklayan Gizem Berker’den bir adım gelmediğini görünce Gözde’nin hamleleri karşısında Berker’i kaybetmemek adına işi ele alarak Berker’e portakal götürdü. Anlaşılan o ki portakallar hiçbir işe yaramamış. Gizem bu haftaki eleme gecesinde gelinler evine veda eden isim oldu.

 

 

Hakkımda admin

İlginizi Çekebilir

KISMETSE OLURDA BU HAFTA KİM ELENECEK?

Aylardır kısmetse olur izlemekteyiz. Program bizi ekran başına bağlamış ve adeta evimize misafir olmuş durumda. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com