Anasayfa / Kısmetse Olurda Kim Elenir / KISMETSE OLURDA BU HAFTA KİM ELENECEK?

KISMETSE OLURDA BU HAFTA KİM ELENECEK?

Kısmetse olur 1 Ocak Pazar akşamı final gecesiyle yine bizimle birlikte olmaya devam edecek. Haftanın birincileri olarak seçilen Didem ve Gökhan koruma altında olup elenmeleri söz konusu olamayacak isimler peki kısmetse olur evinden 1 Ocak 2017 tarihinde elenen isim kim olacak?

Eleme gecesinde haftanın birincisi kim olursa olsun çeki alıp evini koruma altına alamadı. Bu durum sayesinde kısmetse olur evinde çifte eleme yaşandı.

Kısmetse olur evinde pek aktif olmayan Berker’e aday olduğunu açıklayıp daha sonralarında vazgeçip tekrar aday olduğunu açıklayan bir Öykü tanıdık. Bu hafta gelinler evinden eve veda eden gelin adayı Öykü oldu. Çeki alan aday evini koruyamadığı için çifte eleme olduğunu belirtmiştik bu durumda erkekler evinden bir  aday daha eve veda edecekti bu aday ise eve yeni gelen adaylardan başta bir karamsarlık içerisinde olup Öykü ve Sibel arasında gidip gelirken Sibel’in tuzlu kahvesinden sonra kırmızı odaya Sibel’i çağırıp ona karşı bir adım atan fakat Sibel’den olumlu yada net bir cevap alamayan buna rağmen ona kahvaltılar hazırlayıp ilanı aşk etmeye devam eden Kaan haftanın elenen isimlerinden biri oldu.

hqdefault-imagecopyrighterkismetse-olur-kaan-kimdir-imagecopyrighter

Kısmetse olur evinde pek etkisi olmayan bu iki isimin elenmesi adaylar tarafından şayet pek üzücü olmasa gerek, peki kısmetse olur evine gelen yeni adaylar kim olacak? İşte merak edilen soru!

Kısmetse olur Yeni Gelen Adaylar Kim?

Sosyal medya üzerinden de alınan haberler doğrultusunda haftaya yeni başlayacak olan adayların daha önceden kısmetse olur evinde olup elenen ve aşklarını dışarıda başlatan iki aday Ayça Ekin BEĞEN ve Aykut ALAGÖZ’ ün eve geri dönecek olan  isimler olduğu söyleniyor.

ayca-aykut-sevgili-820x1024-imagecopyrighter

 

Hakkımda admin

İlginizi Çekebilir

KISMETSE OLURDA BU HAFTA KİM ELENECEK?

Aylardır kısmetse olur izlemekteyiz. Program bizi ekran başına bağlamış ve adeta evimize misafir olmuş durumda. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com