Anasayfa / Eğlence&Tv / Kısmetse olurda Neler Oluyor!

Kısmetse olurda Neler Oluyor!

Her hafta olduğu gibi bu hafta sonu da Kısmetse Olur bir eleme gecesi yaşadı. Bu eleme gecesinde kısmetse olur evine veda isim ise Nazlı CEYLAN oldu. Haftanın birinci isimleri Hazal BABALIK ve Semih KURTULMUŞ’tu ikili bir ayrılık ardından erkekler evi tarafından hazırlanan bir sürpriz aracılığıyla bir araya getirilmiş ve tekrar aşklarına sahip çıkmışlardı. 4 Aralık eleme gecesinde ismi çıkan adaylar Nazlı ve Şahin oldu, 10.000 liralık çeki genç kızların sevgilisi haline gelen Semih KURTULUŞ aldı ve kendi evini koruma altına almış oldu. Bu durumda Kısmetse olur evine veda  isim Nazlı Ceylan oldu.

798584-imagecopyrighter

Nazlı CEYLAN Kimdir?

Sarı saçlı dikkat çekici güzelliğe sahip olan Nazlı anaokulu öğretmenliği okumaktadır. İstanbul da yaşıyor ve aslen memleketi Trabzon Of’tur. Nazlı yarışmaya ilk katıldığı zaman ailesi tarafından beğenilen adaylar olduğunu açıklayınca bu adaylar merak edildi ve Nazlı bu adayların Semih, Aykut, Gökhan olduğunu söyledi. Daha sonradan ilişkisi olan Semih’ aday olarak çıktı fakat Semih ve Hazal aşkını bölemedi, sonrasında Aykut’a talip oldu bir aşk yaşayamadı ve daha sonrasında Şahin’ e aday olduğunu belirtti fakat yine bir aşk yaşayamadan kısmetse olur evine veda etti.

Yeni Gelen Gelin Adayı

584540460f25442ccc1b3a6f-imagecopyrighter

Sibel Amasyalı olduğunu İstanbul’da yaşadığını, Anaokulu öğretmeni olduğunu fakat ajansta yönetici asistanlığı yaptığını yakında kendi ajansını açacağını dile getirdi. Aklında bir damat adayı olmadığını ama aradığı özelliklerin maçoluk ve ağırlıktan yana olduğunu söyledi.

 

Hakkımda admin

İlginizi Çekebilir

Pokemon Go Kazanmaya Devam Ediyor!

Hızlı bir çıkış yapıp patlayan Pokemon Go, son zaman içerisinde oyuncularını kaybetmiş durumda fakat hala …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com